Štíhlá a spokojená

Tento program cílí na postupnou proměnu zlozvyků od omezujících mentálních vzorců, které jsou zdrojem přejídání a špatné životosprávy, po vybudování trvalých užitečných návyků těla i mysli, které vedou k transformaci na úrovni prožívání i na úrovni vzhledu.

Současně začneme přirozeně rozvíjet vědomí těla, intuitivní porozumění způsobu, jakým k nám promlouvá a začneme je přetvářet v nástroj, který bude sloužit našemu rozvoji a péči o druhé.

Pro koho je určen?

Pro věčné dietářky
Jojo efekťačky
Když si myslíme, že je to vrozené a nejde to změnit
S věčnou chutí na sladké
Když trápí hlad a přejídání
Když nemáme čas
Když se stydíme chodit cvičit
Když jíme ze stresu
Když máme zpomalený metabolismus
Pro holky v přechodu i po něm

Co obsahuje?

6 sezení po dobu půl roku v měsíčních intervalech
Nalezení a léčbu vzorců, které brání trvalé změně a hubnutí
Detoxikaci těla i mysli
Vytvoření pozitivních návyků mentálních i fyzických
Vyživení těla i mysli
Jednoduché návody bez složitých kuchařek, drahých potravinových doplňků a nutnosti chodit do fitka

A hlavně probouzí naši intuici pro vlastní tělo a jeho potřeby, schopnost mu rozumět a komunikovat jeho prostřednictvím, stát se bdělejší a pozornější vůči způsobu, jakým k nám promlouvá. Učinit je nástrojem pochopení sebe sama, cesty k sobě a díky tomu i rozvinout lásku a pochopení druhých. Rozvíjet vnitřní bohatství, které se projeví jako bohatství vnější.

Jak to budeme dělat?

Každé sezení bude trvat asi 4 až 6 hodin podle počtu zúčastněných žen
Určeno pro jednu až tři ženy-kamarádky, které se chtějí vzájemně podporovat

Program je půlroční, setkáme se každý měsíc, celkem za půl roku šest setkání. Každé bude současně zaměřeno na léčbu mentálních vzorců i na nácvik pozic a cvičebních sekcí, které cílí nejen na konkrétní svalové skupiny, ale hlavně napomohou detoxikaci vnitřních orgánů a jejich posílení. Tak podpoříme jednak rozpouštění emočních zranění, která jsou v těle uložena, jednak urychlíme metabolismus a vytvarujeme tělo do žádoucí formy.

Filozofie programu

Tělo a mysl jsou propojeny. Myslí ovlivňujeme tělo a tělem mysl. Vhodně zvolené cviky a pozice podpoří i práci s emočními blokádami, současně docílíme harmonizace a vyformování, které jsou pouhou stravou či mentální prací nedosažitelné.

Tělo může vypadat dobře bez cvičení ve dvaceti nebo třiceti letech, ale od středního věku nahoru se metabolizmus zpomalí, svaly ochabnou a začnou se usazovat tuky i nestrávené zbytky potravy, ať už okolo pasu, stehen, zadečku, nebo třeba na zádech. A dieta nepomůže, pokud nevyléčíme emoční vzorce, které s nimi souvisí a dokud nezačneme pracovat s tělem.

Cíl programu

Cílem je naučit se mít ráda své tělo, rozumět mu a vytvořit si návyk pravidelně s ním pracovat. A mít cvičení ráda, těšit se na ně!

Slibuji, že je to možné. Jakmile vyléčíme nehorší blokády, které jsou v něm zobrazeny, jednotlivé pozice a cviky začnou být příjemné a uvolňující.

Opravdu stačí třicet minut, ideálně každý den, nebo několikrát týdně, abychom byly svědky skutečné proměny našeho těla a dokázaly si je užívat a být na ně hrdé.

Proč trvá program půl roku?

Protože naše omezující návyky jsou velmi silné a potřebujeme určitý čas, abychom je transformovaly na jiné, které jsou prospěšné tělu i mysli

Čím je program výjimečný?

Pracujeme komplexně současně s tělem i myslí. Jdeme do hloubky mentálních a emočních příčin dosavadních neúspěchů na poli redukce a udržení váhy

Co si vzít s sebou na sezení?

Budeme pracovat s myslí i tělem, vezměte si proto pohodlné oblečení, v němž se vždy naučíme nové cvičení pro následující měsíc

Také něco na poznámky

Nápoje a drobné občerstvení budou k dispozici

Proč je počet účastnic omezený?

Budeme se zabývat emočními blokádami každé z vás jednotlivě, potřebujeme proto dostatek času pro každou

Cena programu

Cena za jedno sezení a osobu:

1 osoba: 2000,- Kč
2 osoby: 1500,- Kč
3 osoby: 1200,-Kč

Jak se platí?

Na místě nebo převodem na účet 107-9519870257/0100

Sezení bude dle dohody buď ve všední den či o víkendu, čas dohodneme individuálně dle vašich možností.

Program není určen pro ženy léčící se s psychiatrickým onemocněním ani praktikující BDC.

Videa pro jednotlivá cvičení, přístupná pouze pro účastnice programu

Video 1: Detoxikace, podpora peristaltiky, uvolnění plicního okruhu a podpora práce tlustého střeva, urychlení metabolizmu a formování pasu

Video 2: Urychlení metabolizmu, posílení orgánů břišní dutiny a štítné žlázy, protažení svalstva stehen, zad a břicha

Video 3: Posílení a detoxikace pohlavních orgánů a ledvin, protažení svalstva stehen a zad, uvolnění páteře

Video 4: Posílení přímých břišních svalů, posílení stehenních svalů, uvolnění a podpora lymfatického systému zejména nohou a zad

Video 5: Posílení šikmých svalů břišních a vnitřních svalů stehen

Video 6: Posílení svalů zadečku a stehen

Video 7: Posílení svalů pánevního dna, posílení přímých břišních svalů, svalů zadečku a svalů stehen, prokrvení orgánů břicha a uvolnění krční páteře, protažení svalů podél páteře, prevence bolestí hlavy

„Neexistuje zdravá žárlivost, vše co je opravdu zdravé,
je zdrojem trvalé lásky a štěstí.“