Jak souvisí naše emoční vzorce s naší chutí

Jak souvisí naše emoční vzorce s naší chutí
Aktuality

Velmi zásadně. Avšak nelze říct, že každá žena, která má nějaký problém a zranění v podvědomí, bude nutně vyhledávat škodlivé jídlo. Protože se její zranění mohou promítnout jinam, například do jejích vztahů nebo nějakých zdravotních potíží, životních situací, které se objevují. Ale je mnoho žen, kterým jejich chutě přesně zrcadlí, co se děje.

Chuť na sladké, tím myslím potraviny s rafinovaným přidaným cukrem, nebo také přemíra bílého pečiva všeho druhu, je vyjádřením chybějící lásky a emočního neuspokojení. Proto když se šťastně zamilujeme, většinou se výrazně sníží chuť na sladké.

Pocit nedostatku lásky je hlubokým nepochopením toho, co žena je. Protože my jsme chodící láskou, jejím zdrojem, který se učíme v sobě objevit v jakékoli situaci. Když to ale žena neví a cítí nedostatek, místo aby začala pracovat s vlastními blokádami, které jí brání být šťastná jen tak, začne hledat uspokojení vně. Ve vztazích – a když ony nefungují – potom v jídle, které je bude suplovat.

Sladká chuť je důležitá. Je mnoho potravin, které přirozeně sladké jsou a nabízí uspokojení této chuti v komplexu látek, které tělu budou prospívat. Když je ale mysl zraněná, přirozeně sladká chuť ji neuspokojí a potřebuje sladkého víc. Z rafinovaných potravin s nepřirozenou koncentrací cukrů. Jenže narozdíl například od jablka, které je komplexní, bude mít cukr, i kdyby byl z něho izolován nejpřírodnějším způsobem, už jinou vibraci.

Rafinované cukry jsou kompatibilní s vibrací našich zranění. Přírodně sladké potraviny jsou kompatibilní s naší schopností milovat a dávat lásku. Proto, je-li žena rozbitá, bude často vyhledávat potraviny, které vibračně odpovídají jejím zraněním a bude si ubližovat. Současně, podaří-li se jí postupně přejít na přírodní stravu, i ona se pro ni stane lékem. Nejen na úrovni těla, ale i mysli, čistou vibrací, kterou taková strava přirozeně vyzařuje.

Přeji vám pevné zdraví a krásný den!

„Neexistuje zdravá žárlivost, vše co je opravdu zdravé,
je zdrojem trvalé lásky a štěstí.“