Zrcadlení

Zrcadlení
Partnerská poradna on-line

Dobrý den
Jste supr poradna, čtu Vás rada a měla bych taky dotaz. Jak už bylo zmíňeno o zrcadlení, předku v rodine atd, musím řict že tomu moc nerozumím. Já jsem měla sebevědomi vždycky normálni myslím, a přesto měl můj přitel potřebu psát s jinýma ženskýma atď i kdyź bylo u nás vše v pořadku, neomezovala jsem ho, nebyla jsem žiarlivá, proste klid. Dotklo se mě to tehdy, chtěla jsem odejit ale nešlo to když ma člověk rad. Taky si nemyslím že je jednoduchý brat to tak že někde je někdo kdo si nás vic zaslouží atd.Mnohokrat píšete ať si nejdrív udelame pořadek v sobê a nemyslím že priťahujú jeho chovaní. Jde o to byť přirozena. Nêkdy nechapu Vaši vyjadřeni v tomhle smyslu, zjednodušujete to a na druhé straně to vypadá komplikovaně, jakoby se každá druhá žena měla léčit nemo smlouvat s psychologem, protože vlastně muži delaji blbosti z naší viny….

Růžena

Petra Jarošová odpovídá:

Růženo, máte pravdu. Naštěstí žijeme ve svobodné zemi, kde ženy mohou ohledně svého rozvoje dělat, co chtějí . Ve skutečnosti jediným kritériem, podle kterého můžeme zvážit vyhledání někoho, kdo nám poradí, je schopnost prožívat svůj život a situace v něm se odehrávající v pohodě. Je samozřejmě normální, že nám to občas nejde. Ale hlavní je vnímat život jako smysluplný a naplňující.

Tato poradna je určena ženám, kterým to nejde; alespoň v oblastech, které jsou pro ně důležité. Proto se také jmenuje, jak se jmenuje. Věřím, že se žádná žena nemusí cítit dotčená tím, že jiné ženy nejsou šťastné a nevědí si rady. Jistě patříte mezi ty, které jsou v pohodě a užívají si život. Je to moc dobře a je to důležité pro všechny kolem vás.

Nicméně narůstající objem léků na psychiku v naší zemi ukazuje, že se vyplatí porozumět vlastní mysli.

Žijte podle toho, čemu věříte. Vůbec není třeba, abyste věřila tomu, co zde píšu. Svoboda je nejdůležitější kvalitou našeho života.

Ať se vám daří!

„Neexistuje zdravá žárlivost, vše co je opravdu zdravé,
je zdrojem trvalé lásky a štěstí.“