Co znamená posílat lásku

Co znamená posílat lásku
Partnerská poradna on-line

Milá Petro, co přesně znamená posilat lásku .Předpokládám, že o partnerskou se nejedná. Chtěla bych být zdrojem . Mám tedy porad dokola představovat si rodiče, své děti a přítele nebo třeba i lidi na které se zlobím zavřít oči a představovat si jak z mého srdce k nim teče láska?. Nejdřív to nebude od srdce bude v tom asi ego , ale po nějaké době by to mělo naskočit a skutečně to půjde ze srdce a já se začnu stávat zdrojem? Jak dlouhá to může být doba pravidleneho treninku ?

Terka

Petra Jarošová odpovídá:

Terko, pospala jste to skvěle. Přesně tak to je. Víte, je spousta druhů lásky. Ale zjednodušeně to znamená, že přejeme všem bez výjimky, aby byli šťastní na všech úrovních a vyhnuli se utrpení všeho druhu. Samozřejmě, že to není pro ego přirozené. Ego chce štěstí pro sebe a své blízké. Maximálně pro ty, kdo se k nám chovají hezky.

A my se najednou učíme, že vše je naším vlastním zrcadlem. Že nemá význam zlobit se na ty, co nám něco nepěkného provádějí, protože to jen znamená, je v naší mysli je stále příčina toho, proč se tak děje.

Že nemá význam být závislé na těch, kdo nám připadají přitažliví, protože jsou jen zrcadlem naší vlastní vnitřní krásy a bohatství.

Že nemá význam žárlit ze stejného důvodu. Každý, na koho žárlíme, nám jen ukazuje náš vlastní potenciál. Jakmile se místo žárlivosti dotyčnému otevřeme, rozvine se.

A cestou k tomu všemu, abychom to tak opravdu prožily, je posílání lásky. Je úplně individuální, za jak dlouho se objeví výsledek. Záleží na míře chudoby, závislosti v našem podvědomí.

U někoho to může být pár dní či týdnů, jiná žena bude potřebovat pár měsíců a pro jinou je to celoživotní práce. Jenže vzhledem k tomu, že mentální tendence se přenášejí do dalších životů a také předávají dětem, naše práce nikdy nepřijde vniveč. Vše, co se naučíme, si poneseme do budoucích životů, kde navážeme a budeme pokračovat. Uleví se našim dětem, protože jim nepředáme tak těžké vzorce, i kdybychom je zpracovaly jen částečně. A hlavní je, že po cestě zjistíme, že je zajímavá a smysluplná. Že nás baví. A to je skvělá věc.

Hodně štěstí!

„Neexistuje zdravá žárlivost, vše co je opravdu zdravé,
je zdrojem trvalé lásky a štěstí.“