Vím, že mě má přítel rád

Vím, že mě má přítel rád
Partnerská poradna on-line

Dobrý den, Petro. Vím, že mě má přítel rád. Ale dokazuje mi to převážně manuální činností. Poseká dřevo, opraví plot,… To je jeho pomoc a důkaz lásky. V domácnosti přece nebude pomáhat. Nádobí neumyje, čaj mi uvaří, ale se slovy-vidíš – pomáhám ti! (a to jsem nemocná) Květinu od něho nedostanu ani k narozeninám, Valentýna on neslavi. Na zprávy mi odpovídá stroze. Ale prý mě má rád a jsem na prvním místě u něho. Důvěra je pro něj nadevše. Říká, že mi nechává prostor, ať se stykam s kým chci a květiny dostávám také od koho chci. Mrzí mě to. Necítím se milovaná,ale věřím mu. Nevím jak z toho ven. Jsem docela pohledná žena, život si užívám a mám se s dětmi krásně. Na tomto muži mi záleží, ale přijde mi hulvatsky. Mám problém se sebevědomím. Myslíte, že by to mohl být právě problém? Vím, že mě má rád… Ale trápí mě, že začínám díky němu cítit nejistotu. Chci se cítit ženou. Jana

Jana

Petra Jarošová odpovídá:

Jano, máte muže, který je ochráncem, ne básníkem. Jen málokdy jdou taková nastavení dohromady. On je chlap pro život a těžké situace. Není na ženské práce a nebude, ani na sladká slovíčka. Nemá to v systému.

Můžete si přát muže, který vám bude poskytovat milostná vyznání, ale není to tento. Ale ať se rozhodnete jakkoli, bylo by dobré si zpracovat všechny pochybnosti o sobě, které se vám díky jeho chování vynořují. Všechny návyky cítit se ne dost dobrá a jako oběť. Protože on není jejich příčinou, jen spouští to, že se vám vynoří z podvědomí. Potom si buď najdete muže, který vám dá to všechno, nebo se začnete cítit dobře s tímto mužem. Je i pravděpodobné, že se od něj občas dočkáte překvapení, i když to nebude moc často.

Ať se vám daří!

„Neexistuje zdravá žárlivost, vše co je opravdu zdravé,
je zdrojem trvalé lásky a štěstí.“