Vdala jsem se za muže

Vdala jsem se za muže
Partnerská poradna on-line

Dobrý den,vdala jsem se za muže a postupem času jsem zjistila,že je to mafián.Můj manžel neví,že já vím.Byla jsem přesvědčená,že je to výborný a poctivý obchodník,kterému se daří.Máme všechno,já nemusím pracovat,máme dokonce vilu na Sardinii.Vycítila jsem,že není něco v pořádku a začala si více všímat.Vím také,že můj muž je velmi opatrný,nejezdime kamkoliv,také za ním chodí spoustu „goril“,myslím,že mají u sebe zbraně.Doma se válí spousty peněz.Vím,že můj muž je mozkem něčeho nekalého.Chtěla jsem odejít,ale zjistila jsem,že jsem těhotná.Zároveň se ho moc bojím,nevím čeho všeho je schopen,našla jsem v autě v kastlíku zbraň,kamarádí se s rusky mluvícími lidmi,Nevím jak dál.Co když se svezu s ním?Chtěla bych poctivý život.Tamara

Tamara

Petra Jarošová odpovídá:

Tamaro, vzorec bezbranné, manipulované a ovládané oběti je obvyklejší víc od nás směrem na jih nebo na východ. Proto ta Sardinie, tam to dává smysl a také ukazuje na vaši minulost, i když si ji třeba nepamatujete.

Bylo by dobré nejdříve s těmito vzorci začít pracovat, než se pustíte do vnějších řešení. Dokud jsou ve vás silné, stejně neumožní změnu vnějšího obrazu. I toto je jen zrcadlo vaší mysli, vašich vzpomínek a přesvědčení, jak vypadá partnerství, jací jsou muži. Ony se vynořily a vstoupily do vědomí v podobě vašeho manžela.

Zatím máte tendence se cítit bezmocně a vystrašeně což je součástí tohoto vzorce. Strach není nikdy dobrým rádcem, protože posiluje dotyčnou situaci. Vyléčit rodové linie a pochopit příčinu a následek je základní podmínkou, aby se vám objevilo řešení. Existuje, ale ne teď, ve vašem současném stavu mysli. Jakmile se změníte, ukáží se i možnosti, jak z té šlamastyky ven.

Moc vám držím palce!

„Neexistuje zdravá žárlivost, vše co je opravdu zdravé,
je zdrojem trvalé lásky a štěstí.“