Spousty mužů, kteří mají zájem

Spousty mužů, kteří mají zájem
Partnerská poradna on-line

Milá Petro, ještě prosím k dotazu Mám milenecký vztah (9.7.), právě, že se začalo objevovat spousty mužů, kteří o mne mají zájem a mají skvělé kvality, které mi na mém bývalém příteli, který je nyní tím milencem, chyběly. Ti muži mne sice nejdříve silně přitahují, ale po bližším kontaktu snimi necítím ten pocit, jako když se mne dotkne on, když jsem sním. Tu touhu a přitažlivost. Nevím jestli ti snimi skoušet, protože je pak těžké pro mne je odmítnout.
Také by mě zajímalo proč muž přestane milovat a chce jen sex, to už se nemá co od té ženy co naučit? Nebo se ta žena nenaučila co měla?

Ze srdce děkuji za vaši trpělivost!!!

Alexa

Petra Jarošová odpovídá:

Alexo, do ničeho se nenuťte a dělejte, co cítíte.

Víte, pokud lidé na sobě velmi vědomě nepracují – a to je většina – chovají se podle toho, jak se cítí. A jsou přitahováni nabídkou, která je pro ně zajímavá.

Žena má k dispozici tělo, kterým může dát radost, ale má také k dispozici svou mysl, láskyplnost a moudrost. Jenže jich může dát jen tolik, nakolik si jich je skutečně vědoma. A většina žen zatím stále víc touží po lásce, než by se cítily jako její přirozený zdroj. A ony potom, i když o tom nevědí, tuto hloubku nemají k dispozici a pak muže zajímá jen tělo.

Že se vás to netýká, poznáte snadno: že vás povrchní muži vůbec nezajímají jako partneři. Druhou podmínkou je, že se o vás přirozeně zajímají ti, kdo ve vás vnitřní kvality vidí a jsou jimi inspirováni. A vy zase cítíte jako inspirativní je.

A do doby, dokud toto nenastane, nám nezbývá, než na sobě pracovat a užívat si narůstající pochopení, jak to všechno funguje.

Mějte se moc hezky!

„Neexistuje zdravá žárlivost, vše co je opravdu zdravé,
je zdrojem trvalé lásky a štěstí.“