Síla myšlenky

Síla myšlenky
Partnerská poradna on-line

Dobrý den Petro, čím dál častěji bohužel slyším, jak umírají nejčastěji na rakovinu i mladé ženy (muži) nebo ty, které mají ještě malé či menší děti, chci se zeptat, můžeme opravdu svou psychikou předejít vzniku jakékoli nemoci vč. těch vážných? Síla myšlenky je obrovská. Co je důvodem, že se něco takového děje? Jsou často na vině nevyřešené partnerské vztahy, ale ta nemoc se třeba netýká pohlavních orgánů, ale jiných míst. Co máme z hlediska zdraví pod kontrolou a je něco, s čím se narodíme a vliv na to nemáme (nebo je to něco z minulých životů? Jak tomu porozumět? např. na rakovinu mi umřela kamarádka ve 40 letech a zůstaly po ní dvě malé děti, a já si kladu otázku, jaký to mělo důvod, proč ona? Můžeme si za vše opravdu jen sami? Děkuji moc za odpověď.

Běla

Petra Jarošová odpovídá:

Bělo, je to tak. Nikdy se nic neděje náhodou nebo nespravedlivě. A často to jsou následky toho, co jsme dělaly v minulých životech, takže nám nedává smysl, když se nemoc objeví zdánlivě bez příčiny.

Víte, opravdu je to tak, že rakovina vždy souvisí s emocí hněvu, který může být dost potlačený a dokonce neuvědomovaný. Pocity křivdy nebo viny jsou často tak vryté do našich mentálních návyků, že už o nich ani nevíme. A proto o nich tady stále dokola mluvíme.

Víte, byla bych velmi opatrná někomu slibovat uzdravení. Někdy je karma příliš silná a musí být odžita v podobě předčasného úmrtí. Potom souvisí se zabíjením z minulých životů. Ale nic z toho, co se naučíme, se neztratí. Přeneseme svou zkušenost na děti a blízké a také si ji neseme do následujícího života. Vždycky se vyplatí na sobě pracovat, pro dobro vlastní i ostatních lidí.

Ať se vám daří!

„Neexistuje zdravá žárlivost, vše co je opravdu zdravé,
je zdrojem trvalé lásky a štěstí.“