S přítelem se vztah hroutil

S přítelem se vztah hroutil
Partnerská poradna on-line

Dobrý večer Petro.S přítelem jsme spolu žili 12 let.Je pravdou,že se nám vztah tak nějak hroutil,ale snaha byla,ale asi jsme oba nevěděli jak na to.Ted se stala strašná věc.Kdyz už jsem měla pocit,že se to lepší,tak přišla rána.Prisel ,plakal,že necítil mou lásku a zamiloval se jinde.Odesel.Behem následujícího měsíce jsme spolu několikrát komunikovali.Rekl,že je definitivní konec.Zacala jsem na sobě pracovat.Uvedomila jsem si své chyby.Zacala jsem meditovat a hledat samu sebe.Pomohlo mi to.Utribyt si myšlenky.Ale je to tak,že ho stále miluji a toužím po tom ,aby se vrátil.Ted má i nový vztah s onou ženou.Ale posledních pár telefonátu bylo matoucích.Plakal,že to s ní není jako se mnou,že se mnou to bylo krásnější,že na mě pořád myslí.Ale je s ní!Snažím se být milá a pořád doufám.Da se s tím ještě pracovat??Děkuji za názor.Preji krásný den.

Anna

Petra Jarošová odpovídá:

Anno, děláte to dobře, jen je třeba pokračovat. Když se cítíte lépe a partner se ozývá, určitě je to znak, že jdete dobrým směrem.

Současně by cílem práce na sobě nemělo být, aby se vrátil. Ale abyste lépe porozuměla sama sobě, cítila se vnitřně silnější a radostnější. Abyste dokázala sama sebe vidět víc jako zdroj lásky než jako její potřebu. Protože jinak uteče každý muž.

A také bych zvážila, jestli muž, která pláče, místo aby konal, je opravdu ten, koho chcete mít po svém boku jako otce svých dětí.

Moc vám držím palce!

„Neexistuje zdravá žárlivost, vše co je opravdu zdravé,
je zdrojem trvalé lásky a štěstí.“