Jsem s přítelem 11 let

Jsem s přítelem 11 let
Partnerská poradna on-line

Dobrý den jsem s přítelem už 11led a bydlím u něho 6rokem a 3 roky se mi zda nějak odtazity skoro nikam semnou nezájem jako třeba si někde sednout nepohladi mě a ani mi skoro nedá pusu a neobejme mě a cítím ze se odeme vzdaluje a nemá ome zajem cítím jako by mě přestává milovat a bere mě jako ze mě má jistou ale nemá každý si děláme co chceme a mysli si ze jsem pořad na něm závislá přitom to není pravda teda to si já myslím ze nejsem na něm závislá ale nechce se mi zahazova ty léta co jsme spolu a cojsme spolu prožili mám ho pořad rada co mám udělat aby se za se do mě zamiloval a měl o mě zajem. Prosím vás poradtemi děkuji Míka.

Mika

Petra Jarošová odpovídá:

Miko, nejspíš se to nestane. Lidé se scházejí a rozcházejí. Někdy trvá láska déle a někdy je krátká. Někdy vyvane, jako ta vaše.

Možná jej donutíte k akci, když mu řeknete, že byste chtěla odejít. Jenže když zůstanete, časem se zase vše dostane do zaběhlých kolejí.

Jestli chcete muže, který o vás opravdu stojí a dává to najevo, není to tento. Určitě existuje. Víte, buď se budete dál trápit s ním, nebo zkusíte něco nového. Zde máte jistotu a víte, jaké to je. Nikdo za vás toto rozhodnutí neudělá. Je to na vás.

Moc vám držím palce!

„Neexistuje zdravá žárlivost, vše co je opravdu zdravé,
je zdrojem trvalé lásky a štěstí.“