Přítel mi utekl

Přítel mi utekl
Partnerská poradna on-line

Milá Peti, přítel mi utekl, že jsem ho prý dusila. Ve vztahu potřebuju naprostou oddanost od druhého, pozornost a být středem jeho zájmu. Když dával přednost kamarádům, cítila jsem se nemilovaná a odstrčená. Také žárlím, i teď když spolu nejsme, mě napadá co kde s kým může dělat. Trápím se, nejde mi jen tak to zahodit. Chci mít dlouhodobý partnerský vztah, muže co mě miluje a při každé blbosti neodejde. Chci založit rodinu, už mám věk, ale bojím se, že muže co by měl oči jen pro mě nepotkám. A že nepotkám žádného, s kterým by bylo milování tak skvělé, jako s bývalým.

Danka

Petra Jarošová odpovídá:

Danko, existuje vše, po čem toužíte. Skutečně můžete mít partnera, pro něhož jste středobodem jeho života. Ale má to jednu zásadní podmínku. Toto celé nastane až v okamžiku, kdy už to nepotřebujete. Kdy jste vnitřně tak svobodná a spokojená, kdy se cítíte tak nádherně, že toto vše dostanete jako třešinku na dortu.

Proč to tak je? Protože partneři zrcadlí naši mysl. Je-li vnitřně chudá a nevěří si, jako ta vaše, budou se chovat způsobem, který vám vaši nejistotu potvrdí. Jinak nemůže, protože vám jen ukazuje, jak se cítíte uvnitř. Čím bohatší a jistější se cítíte, tím víc lásky dostáváte, aniž si o ni musíte říkat.

Neboli cesta k vysněnému partnerovi vede skrze práci na sobě. Vyléčení starých blokád, nejistot a žárlivosti. Je to hodně práce, ale povede k vašemu štěstí.

Moc vám držím palce!

„Neexistuje zdravá žárlivost, vše co je opravdu zdravé,
je zdrojem trvalé lásky a štěstí.“