Přitahuji zlo

Přitahuji zlo
Partnerská poradna on-line

Milá Petro,jsem žena,která celý život přitahuje zlo.Lidé se chovají ke mně moc zle,muži,které jsem měla,také.Vlastně si nepamamatuji,že by byl někdo na mě v životě hodný.Není divu,že si myslím,že lidé jsou zlí a tak jsem raději sama.Bojím se už nastoupit do nové práce.Proč přitahují ty nejzlejší lidi v okolí a v práci?Bývalý muž mě podváděl,lhal a dělal si ze mě služku.Jsem velmi manuálně zručná a přesto mě v práci ubližují.Co s tím mám dělat?Terka

Terka

Petra Jarošová odpovídá:

Terko, upřímně vám věřím, že je to těžké. Ale náhoda neexistuje. A vy se máte naučit, jak funguje příčina a následek, neboli zákon rezonance.

Stáhněte si knihu stejného jména a čtěte ji stále dokola, dokud jí neporozumíte. Co vyzařujeme, potom samy přitahujeme. Děje se nám, čemu opravdu věříme. Když věříte, že svět je zlý, bude se k vám takto chovat. Jakmile uvěříte, že může být i dobrý, vše se začne měnit.

Krok za krokem je třeba uvědomit si všechny mentální a emoční vzorce, které máte v podvědomí a které zatím váš svět tvoří. Když je vyléčíte, začne se vám ukazovat úplně jiná realita; jako byste si pustila jiný film.

Náhoda neexistuje. Neexistuje ani žádné absolutní zlo. Jen stará zranění, která projektujeme ven a tím přitahujeme jim odpovídající situace. Vše je ve vašich rukou. Vyhledejte pomoc a vše se postupně začne měnit. Je zbytečné trpět.

Moc vám držím palce!

„Neexistuje zdravá žárlivost, vše co je opravdu zdravé,
je zdrojem trvalé lásky a štěstí.“