Přát si každý den

Přát si každý den
Partnerská poradna on-line

Dobrý den, milá Petro,
Muj dotaz možná bude neobvyklý. Netýká se muže . Když si budu každý den stále dokola to stejné přát ne

Zafunguje zákon resonance a přání se splní?
Přeji si at se jedna velka firma da dohromady a má velké zakázky- není moje.

Terka

Petra Jarošová odpovídá:

Terko, takto zákon rezonance nefunguje. Většina lidí si něco přeje a nic se neděje. Je to proto, že v realitě se zrcadlí naše skutečné vyzařování. A když si lidé přejí proto, že jim něco chybí, což je většina, vyzařují nedostatek. A ten jim realita také zobrazí, neboli nic se nestane.

Když si přejete, aby se někomu dařilo, je to hezké přání. Ale zeptejte se sama sebe, jaká je skutečná motivace. A buďte upřímná. Protože často, i když chceme něco pro druhé, je za tím skryto vlastní přání. A potom to zase nefunguje.

Je možné rozvinout schopnost pomáhat druhým, jak píšete, pomocí přání. Ale potom je třeba mít splněno pár podmínek. Jednou je, že naše mysl je tak naplněna dobrými dojmy, že nemá žádné potřeby pro sebe. A tento stav již trvá velmi, velmi dlouho. K němu lze dospět jen tak, že velmi dlouho, po mnoho životů, pracujeme s bezpodmínečnou láskou pro druhé. Jsme štědré, laskavé, trpělivé, soucitné a milující. Tím mysl nahromadí tolik dobrých dojmů, že je skutečně schopna pomáhat i pouhým přáním. Je to velká věc. Určitě je dobré začít. Nic lepšího v tomto životě není.

Mějte se moc hezky!

„Neexistuje zdravá žárlivost, vše co je opravdu zdravé,
je zdrojem trvalé lásky a štěstí.“