Postrádám muže

Postrádám muže
Partnerská poradna on-line

Milá Petro, jsem skoro 5 let po odchodu manžela z rodiny. Mám za sebou tři milenecké vztahy. Dva krátké byly hezké, ale ti muži vždy odešli. Třetí byl nevyvážený, od začátku jsem věděla, že to nevydrží, nakonec jsme si ale mnohé vzájemně dali a poté se rozešli. Vlastně se mi vůbec nedaří potkat partnera. Neocitám se v situacích, kdy by byly nějaké příležitosti. Pravda, mám tři děti a minimum volného času. Být sama umím, jsem zajištěná, ale samota mi připadá jako nekompletní stav. Zkusila jsem i seznamku. A nic. Někdy si říkám, že být s dětmi sama je mnohdy moc fajn, umím to. Nepřijde mi to ale moc přirozený model fungování. Někdo nám tu chybí, aby hodinky šly správně. Postrádam muže.

Ela

Petra Jarošová odpovídá:

Elo, jste skvělá. Věřím, že se cítíte nekompletní. Ono někdy trvá, než se sejdou podmínky k tomu, abyste mohla zase potkat někoho, s kým by vztah fungoval. Ale můžete vyzkoušet dva urychlovače:

Prvním jsou přání pro všechny ženy, které touží po partnerovi a stejně jako vy jej nemají. Když povzneseme naše osobní přání na nadosobní úroveň, vždy mu to dodá daleko víc síly. Můžete si třeba představovat jejich radost z nalezení partnera a radovat se s nimi.

Druhým je, že se učíte cítit, jakoby už to bylo. Neboli zkuste se cítit šťastně zadaná. Zkuste si představovat, jak se cítíte, když vás doprovází váš vysněný partner. A udržujte ten nádherný pocit sdílení a bohatství.

Moc vám držím palce!

 

„Neexistuje zdravá žárlivost, vše co je opravdu zdravé,
je zdrojem trvalé lásky a štěstí.“