Posílám partnerovi lásku

Posílám partnerovi lásku
Partnerská poradna on-line

Dobrý den, posílám bývalému partnerovi lásku před spaním, ale vždy mě to rozbrečí. Necítím úlevu, ale smutek po něm. Chci ho zpět, ale on tuhle možnost nevidí, i když vím, že mu na mě záleží. Říká, že by to bylo to samé. A tak se mu otevírám v pocitech a do toho posílám lásku, to mě rozbrečí, a modlím se aby se to v dobré obrátilo.

July

Petra Jarošová odpovídá:

July, je to jednoduché. Pláč se objevuje proto, že ve skutečnosti chcete lásku víc pro sebe a neděje se to. Chcete dostávat, proto hlavní přání zatím není, aby byl šťastný, ale aby byl šťastný s vámi.

Je to normální. Většina žen je závislá, místo aby se cítily jako někdo, kdo lásku dává. Aby je těšilo být jejím bezpodmínečným dárcem. Máme v sobě tento návyk velmi dlouho, proto dá práci jej změnit. Ale když s tím nezačneme, nic se nestane a my zůstaneme žebračkami.

Kdyby vás váš partner cítil jako ženu, která dává lásku, nechtěl by odejít. On vás zatím vidí jako někoho, kdo si ji vynucuje. Proto vám to nefungovalo.

Z celého srdce vám přeji, aby se vrátil. Ale s tímto nastavením se to nestane. Vždy musíme na sobě opravdu hodně pracovat, když chceme vyléčit staré návyky.

Moc vám držím palce!

 

„Neexistuje zdravá žárlivost, vše co je opravdu zdravé,
je zdrojem trvalé lásky a štěstí.“