Poprvé jsem našla partnera

Poprvé jsem našla partnera
Partnerská poradna on-line

Dobrý den, po letech vztahů s muži jsem poprvé našla partnera, který není kamarádem, ale opravdu ho cítím jako muže. To pro mě vůbec nebylo jednoduché, je to pro mě nové a přivedlo k práci na sobě samé. Vztah byl velmi komplikovaný a plný nedorozumění, vznikající nastavováním zrcadel a ukazování vzorců. To mi otevřelo oči, cítím k partnerovi velkou vděčnost a aktuálně se náš vztah zklidnil. Prošli jsme hádkami, výčitkami, ale oba cítíme, že na sobě chceme pracovat, protože nám na sobě velmi záleží. Mně se otevřeli staré rány ( nedostatek zájmu u otce, který jsem hledala u partnera, moje nestabilita a nejistoty ). Pracuju na svém sebevědomí, posílám lásku partnerovi, tátovi a opravdu u toho už cítím velkou vděčnost a úlevu. Co mohu dělat dál? Nejen pro sebe, ale i pro partnera, ať je náš vztah uzdravený a plný pohody a lásky jak si oba přejeme. Předem děkuji a mějte se moc krásně.

Jitka

Petra Jarošová odpovídá:

Jitko, děláte to moc dobře, také sama vidíte výsledky. Je radost číst váš dopis.

Jakmile jsou očištěny nejtěžší vzorce, dalším krokem je soustředit se na co nejvyšší úroveň prožívání. Neboli snažte se vidět a soustředit se na partnerovy kvality a jeho potenciál. To je skutečná pravda o něm. Stejně tak se snažte vidět i sama sebe jako bohyni lásky, která mu přináší vše, co potřebuje. Potom je vaše setkání jako návštěva chrámu. Plné úcty, bohatství, vděčnosti a radosti. Kdykoli váš vztah takto prožíváte, děláte pro něj to nejlepší.

Není to v rozporu s tím, že si občas uvědomíte, jak si vzájemně zrcadlíte nějakou blokádu. Jakmile si současně uvědomíte vděčnost k partnerovi za to, že ji díky tomu můžete uvidět a vyléčit, váš vztah tím nebude poškozen.

Moc vám držím palce!

„Neexistuje zdravá žárlivost, vše co je opravdu zdravé,
je zdrojem trvalé lásky a štěstí.“