Pocit, že mi utíká čas

Pocit, že mi utíká čas
Partnerská poradna on-line

Milá Petro, v poslední době mám pocit, že mi utíká čas, překročila jsem padesátku a mám pocit, že si musím vše ještě honem užít… V životě se mi moc nedařilo, na co jsem sáhla, to tzv. hořelo, je možné, že se moje duše narodila tzv. poprvé a pouze sbírala zkušenosti? Krásné svátky….a děkuji za odpověď…. Simca

Simca

Petra Jarošová odpovídá:

Simčo, jakékoli vysvětlení vás učiní šťastnou, použijte.

Víte, já mám důvěru v příčinu a následek. Že není žádná náhoda. Že vše, co zažíváme nyní, jsme vytvořily svými myšlenkami, slovy a činy v minulosti a nyní zažíváme jejich následky. Současně v přítomném okamžiku tvoříme svou budoucnost.

Velmi se vyplatí přistupovat ke všemu nepříjemnému jako k očištění starých blokád a všeho, co se nám nepodařilo v minulosti. Cokoli příjemné je požehnání a následek našich pozitivních činů pro druhé. Takže návod pro šťastnou budoucnost je jednoduchý. Nejlépe, jak dokážeme, se k druhým lidem bez výjimky chováme tak, jak bychom si přály, aby se oni chovali k nám. Přejeme jim vše dobré a radujeme se, když se jim daří. Tím se staneme součástí jejich radosti, která velmi rychle léčí naše blokády.

Kdykoli je vám smutno, představujte si, že se váš systém čistí od smutku. A když budete mít chvíli, představujte si, jak z vašeho srdce proudí láska ke všem bytostem. A běžte tam, kde cítíte inspiraci. Nechte se vést radostí; kdykoli ji cítíte, jste blíž pravdě, než když  jste smutná nebo se zlobíte. Důvěřujte radosti a smutek nechte odcházet jako starý návyk, který již nadále nepotřebujete.

Hodně štěstí!

„Neexistuje zdravá žárlivost, vše co je opravdu zdravé,
je zdrojem trvalé lásky a štěstí.“