Jsme s partnerem dva roky

Jsme s partnerem dva roky
Partnerská poradna on-line

Dobrý den,prosímvas můžete mi poradit ? Jsem už zoufalá a vůbec nevím co si mám o partnerovi myslet.
Jsme a partnerem spolu 2 roky,ale nebydlíme spolu,navstevujeme se buď u něj nebo u mě kde bydlím v pronájmu.Nyni jsem byla u partnera naposledy v sobotu,spala jsem i tam,chtěla jsem ještě zůstat do neděle,ale on už chtěl abych jela domů.
Tak jsem jela.A co je můj problém a tolik mě trápí.
Od one soboty se mnou vůbec nekomunikuje,neodpovídá na SMS ani mi nebere telefon.Akorat v pondělí mi přišla od něj SMS: Milá Evo,vydrž už jsem za chvíli u tebe ..a ještě nějaké psaní této ženě dál..no když jsem to uviděla tak jsem myslela,že mě trefí šlak.
Podle mě jsem stoprocentně přesvědčena,že tohle mi napsal úmyslně a nebyla to jen omylem poslána SMS mě.Vubec mi na tuto zprávu co to má znamenat neodpověděl a neodpovídá ani doteď .SMS neposílá nic.A to podotýkám,že do teto one soboty jsme si psali i 10 SMS denně a denně si volali.Jeho chování mě naprosto šokuje,že mě od soboty úplně ignoruje a vůbec tomu nerozumím
Napsala jsem mu jestli se chce rozejít,jestli má někoho jiného,tak at je tak upřímný a napue mi to.
Ale nic ! Žádná SMS od soboty .
On vidí jak se trápím strašné jak mi tohle jeho chování tolik vadí a vysiluje mě.
Muze jít o psychicky teror z jeho strany ?
Děkuji velmi za odpověď !

Monika

Petra Jarošová odpovídá:

Moniko, je jedno, co to je. Ale nechová se hezky, takže nemáte žádný důvod jej nadále považovat za partnera. I kdyby se s vámi chtěl rozejít, zasloužíte si, aby to udělal laskavě a s vděčností. Když to nedokáže, není jej žádná škoda.

Přejte mu štěstí, ať vám nezůstanou žádné negativní pocity a otevřte se novému životu. Emoce, které se nyní vynořují, nechte odcházet jako neužitečné návyky. Za pár týdnů bude klid, když z toho teď nebudete dělat drama. A to je pod vaši úroveň.

Držím vám palce!

„Neexistuje zdravá žárlivost, vše co je opravdu zdravé,
je zdrojem trvalé lásky a štěstí.“