Partner začal podnikat

Partner začal podnikat
Partnerská poradna on-line

DOBRY DEN.Z PARTNEREM JSME 17 LET.JE MU 37 A MI JE 35.ZACAL PODNIKAT .PŘED 4 MĚSÍCI JSEM ZJISTILA ŽE SI PÍŠE Z MLADŠÍ HOLKOU.ZE ROZHOVORU Sİ MYSLÍM ŽE MI BYL NEVĔRNÝ.ŘEKL MI ŽE TO BYL OMYL.SLÍBIL MI ŽE VŠECHNY ZPRAVY BUDE ARCHIVOVAT.ALE ZASE SI ZAČAL PSÁT Z JINOU HOLKOU A VYMAZAL TO.JAK SE MAM ZACHOVAT .

Penelopa

Petra Jarošová odpovídá:

Penelopo, dělejte, co cítíte. Potkali jste se mladí, takže on začal mít zřejmě pocit, že by ještě něco chtěl zažít. A také záleží na tom, jak jste na tom vy.

On začal podnikat, neboli z jeho mužského pohledu na sobě začal pracovat a rozvíjet se. Zvedá se mu sebevědomí. Mění se, poznává nové lidi. U ženy vypadá rozvoj jinak. Ona jde dovnitř sebe, k sebepoznání, hlubší moudrosti a vnitřní síle. Je možné, že vás teď trochu vidí tak, že mu nestačíte v jeho tempu, kterým se rozeběhl.

Můžete se na vše dívat obvyklým seriálovým pohledem. On se chová špatně, protože vás podvádí. A vy jste chudák, protože to není fér. Ale ten vám nepomůže.

Spíš můžete přehodnotit celý vztah i sebe v něm. Říct si, zda jste v něčem nepolevila, protože to se může snadno stát. Vztah vyžaduje permanentní péči a také nás nutí do něj neustále investovat. V průběhu soužití vyplouvají naše potlačené emoční vzorce, které se projevují jako potíže ve vztahu včetně toho, co partner dělá a nám se nelíbí. Vždy je to zrcadlo nás samých. A s tím musíme pracovat, jinak se vztah rozpadne.

Začala bych u sebe. Co můžete změnit k lepšímu? Ve své mysli i na svém těle. Cokoli vás napadne. Nikdy tím neztratíte. Buď se vztah zase opraví a on vás opět začne vnímat jako přitažlivou. Nebo se objeví někdo jiný, kdo vaši proměnu ocení. Hlavní je nespadnout do ponižujících pocitů oběti, které jsou pod vaši úroveň.

Držím vám palce!

„Neexistuje zdravá žárlivost, vše co je opravdu zdravé,
je zdrojem trvalé lásky a štěstí.“