Párkrát jsme se rozešli

Párkrát jsme se rozešli
Partnerská poradna on-line

Hezký den Petro,
na úvod bych Vám chtěla poděkovat za všechny Vaše odpovědi.
S přítelem bychom byli spolu za pár měsíců 3 roky, během této doby jsme se však párkrát rozešli a zase se k sobě po pár měsících vrátili. (Ex)přítele si velmi vážím za všechno hezké, co jsme spolu měli. Vždycky to byl rozchod z jeho strany, ale po pár měsících jsme zjistili, že se nám oběma stýská a vrátili se k sobě. Minulý rok jsem odjela pracovně do zahraničí. Přítel za mnou byl, ale poté se to začalo kazit. Měla jsem v hlavě černé myšlenky a panikařila jsem. Až jsme se opět rozešli. Nyní si uvědomuji své chyby a příště je už dělat nechci.
Víte, já nikdy neměla vzor, jak se muž a žena mají k sobě chovat (moji rodiče se rozvedli, když jsem byla ještě malá a když byli spolu, tak se hodně hádali). Oba mám moc ráda a vím, že dělali to nejlepší, co mohli. Ale přijde mi, jako kdybych se v tom vztahu neuměla občas chovat jako žena. V jedné z Vašich odpovědí jste psala, že všechny mužovi odchody byly jen zoufalým hledáním lásky, kterou mu žena neuměla dát. Že je to takový malý chlapeček, který prahne po lásce.
Myslíte si, že když budu na sobě pracovat a posílat lásku, zkusím ho vidět jako toho chlapečka a pochopit ho a zároveň si udržím svoje sebevědomí a nebudu žebračka o lásku, že je tu mezi námi šance?

Lily

Petra Jarošová odpovídá:

Lily, v tomto případě by bylo daleko lepší, kdybyste si sebe představovala jako ženu, kterou chcete být. Identifikujte se s cílem, buďte jím, jak nejlépe dokážete. Buďte sama sebou ve svém potenciálu.

A jeho si představujte jako bohatýra. Tím nejlepším způsobem, se všemi dokonalými kvalitami, které má. A posílejte mu lásku, přejte vše dobré, ať se mu daří, ať je šťastný a úspěšný.

Díky tomu si navyknete vidět sama sebe jako dokonalou ženu a navyknete se tak cítit, i se tak chovat. Navyknete si vidět partnera na nejvyšší možné úrovni. Jakmile bude tento návyk stabilní, buď se vrátí, nebo objeví jiný, se kterým vám bude dobře.

Držím vám palce!

„Neexistuje zdravá žárlivost, vše co je opravdu zdravé,
je zdrojem trvalé lásky a štěstí.“