Opustil mě další muž

Opustil mě další muž
Partnerská poradna on-line

Dobrý den Petro,opustil mě další muž a já si pomalu začínám myslet,že nejsem hodna lásky.Nic zlého mužům nedělám a přesto mi odcházejí za takovými mrchami.Vánoce jsem již trávila smutně sama.Proč se mi to děje?Jsem snad nějaká zrůda?Hodně zdraví v Novém roce přeje Lada

Lada

Petra Jarošová odpovídá:

Lado, oni vám jen ukazují vzorce, které máte v podvědomí a věříte jim. Sama jste je napsala. Nejste hodna lásky a muži chtějí mrchy.

Ve skutečnosti je úplně normální, že se lidé scházejí a rozcházejí. A že jsme přitahovány podobným. A přitahujeme si situace, které nás zrcadlí. Když si nevěříte, muži vás opouští.

Potřebujete zjistit, proč si myslíte, že je s vám něco špatně a co to je. A nechat toto přesvědčení jít. A potom je důležité začít mít ráda mrchy. Protože vaším odmítáním si vždy zajistíte, že vám přijdou do života jako sokyně. Místo toho je přijměte jako učitelky toho, co vám nejde ohledně sebevědomí. Nemusíte kopírovat kvality, které nejsou šlechetné. Ale klidně se od nich můžete učit ženskosti a pocitu cítit se sexy. Vše, co vám na nich vadí, ukazuje něco významného, potlačeného ve vás. Bylo by dobré s tím pracovat. Asi s něčí pomocí vše rozklíčovat. Potom vzorec odpadne a uleví se vám.

Hodně štěstí!

„Neexistuje zdravá žárlivost, vše co je opravdu zdravé,
je zdrojem trvalé lásky a štěstí.“