On-line poradna

On-line poradna
Partnerská poradna on-line

Drahé a inspirující dámy,

všem, které jste sledovaly a četly on-line poradnu, z celého srdce děkuji za váš čas a přízeň.

Po letech jsem se nyní rozhodla věnovat volný čas jinému projektu.

On-line poradna bude i nadále přístupná ke čtení všech dosud publikovaných příspěvků a věřím, že všechny otázky, které jen mohou ženu napadnout, zde byly mnohokrát odpovězeny.

Má práce se ženami samozřejmě pokračuje dál, nyní rozšířená o nový rozměr, kdy se společně s prací na omezujících vzorcích a blokádách zaměříme i na práci s tělem pomocí jednoduchých cvičení a návodů tak, abychom dosáhly nejen ideální váhy bez hladovění, ale také lepšího zdraví těla i mysli.

Mým cílem je pomoci ženám vytvořit si pravidelný návyk domácího cvičení s tělem i myslí, kdy bez nutnosti chodit do fitka či si platit drahé trenéry nebo kupovat  potravinové doplňky dosáhneme trvalé ideální hmotnosti i prohloubení intuitivního pochopení, co naše tělo potřebuje.

Nejenže posílíme hlavní svalové skupiny, ale také vnitřní orgány, detoxikujeme je a uvolníme mentální blokády, které se projevují jak fyzicky, tak i v našem životě a prožívání. Vzhledem k narůstajícímu procentu žen, které si se svou váhou nevědí rady a také mnoha matoucím návodům, které často vedou jen ke krátkodobým výsledkům či ohrožují zdraví, se těším na možnost předat ženám jednoduchou cvičební sestavu, kterou sama používám a lze ji cvičit v každém věku.

Přeji vám všem štěstí a ať se splní všechna vaše přání!

S láskou

Petra

„Neexistuje zdravá žárlivost, vše co je opravdu zdravé,
je zdrojem trvalé lásky a štěstí.“