Než žena odejde

Než žena odejde
Partnerská poradna on-line

Dobrý den Peti, než žena odejde z nefunkčního vztahu, nejdříve by si měla zpracovat všechny vzorce, které ji do takového vztahu přivedly. Můžete uvést alespoň některé/zásadní, které mě přivedly do vztahu spíše kamarádského (chybí tajná úroveň)?? I když ve dvaceti člověk o nějaké práci na sobě vůbec nevěděl, že něco takového existuje, ani co to znamená být skutečnou ženou nebo ženské prožívání. Moc vám děkuji a přeji všem klidné a hezké vánoční svátky a v novém roce jen to dobré, at to každá poznáme, co to je pro nás :-) Každá z nás si zaslouží být šťastná!!! :-) Peťo, ze srdce děkuji tobě za tvou práci za nás všechny! :-)

Mali

Petra Jarošová odpovídá:

Mali, tento vzorec má opravdu spousta žen. Souvisí s tím, že historicky se jen málo hledělo na ženiny emoční potřeby a hlavní byl ekonomický zájem rodiny. Další byl tlak církve a společnosti na dodržování určitých norem, mezi něž patřilo být vdaná. A to bylo důležitější, než jestli ženy muže skutečně milují, nebo ne. A protože to ženy slyšely od svých maminek, uvěřily, že je normální při sexu nic necítit, nebo dokonce že je výhra, když je aspoň nebijí a nosí peníze.

My v přítomném životě odžíváme často právě tyto vzorce a návyky. Tím, co jste prožila, můžete vidět, jak jste partnerství prožívala vy a ženy vašeho rodu dříve. Máte možnost to změnit a posunout se dál. Nevadí, že to tak je. Jednoduše jste nyní moudřejší i díky tomu, že společnost akceptuje tento pohled.

S vděčností k předkům, že nám předali krásnou a svobodnou zemi, můžeme nyní rozvíjet vnitřní svobodu.

Mějte se moc hezky!

„Neexistuje zdravá žárlivost, vše co je opravdu zdravé,
je zdrojem trvalé lásky a štěstí.“