Nemám s přítelem sex

Nemám s přítelem sex
Partnerská poradna on-line

Dobry den.
Mam velky problem.Uz pres dva roky nemam s pritelem sex.
25.10.2016 se mi narodil syn a v prubehu tehotenstvi uz z me strany nebyla chut.Sex byl asi dvakrat a do porodu uz pak nic od te doby do ted taky nic.Nemam proste chut.Pritele miluji ale nemuzu se premahat.Jsem porad v jednom kole a vecer jsem rada ze si lehnu.Mame navic garsonku takze ani misto neni.Take jsem po porodu dost pribrala.Muze to mit spojitost?Potrebuju poradit co delat.Bojim se aby si pritel nenasel milenku I kdyz vim ze nas oba ma rad.

Sarka

Petra Jarošová odpovídá:

Šárko, marně ve vašem dopise hledám lásku. Celý dopis je jen o vás: vy nemáte chuť, vy jste v jednom kole, vy se nemůžete přemáhat a současně se bojíte, že si přítel najde milenku…

Nebylo by to divné. Není to jen věc sexu, ale celkového přístupu k partnerství. Váš partner se těžko může cítit milován, když se zabýváte jen sama sebou a svými omezeními.

Zajděte k psychologovi a poraďte se, jak dál. Jestli budete nadále tloustnout a cítit se vyčerpaně, těžko se dá čekat, že to partner vydrží dlouho. Bylo by dobré změnit životní styl, jídelníček a začít cvičit. S dvouletým dítětem už je možné se domluvit, aby vám nechalo pár minut každý den na cvičení. Budete překvapená, jak moc každodenní párminutové cvičení dodá energii a endorfiny. Budete se cítit lépe a přibude radosti, která vám zatím chybí. A v sexuologické poradně vám určitě také předají spoustu užitečných rad. Nejhorší je sedět doma a jíst. Tím se nic nezlepší.

Moc vám držím palce!

„Neexistuje zdravá žárlivost, vše co je opravdu zdravé,
je zdrojem trvalé lásky a štěstí.“