Nejsem si jistá ve vztahu

Nejsem si jistá ve vztahu
Partnerská poradna on-line

Dobry den. Nejsem si jista ve vztahu s pritelem. Mam se k nemu stehovat, jiz mam podanou vypoved z bytu. Kazdy vikend za nim jezdim. Vcera mi napsal at tento vikend nejezdim, ze chce prostor. Porad nechapu proc a co se stalo, vzdycky byl rad, ze za nim jedu. Pry si chce odpocinout, ptala jsem se, zda ode me, rekl, ze tak celkove.
Dnes mi take napsal, ze ma nlve exekuci a musi to vyresit, at ho necham v klidu. Vubec nevim, jak se k tomu postavit. Asi bude lepsi ho neuhanet a pockat az bude chtit sam, ale je to velice tezke.
Dekuji za rady

Helena

Petra Jarošová odpovídá:

Heleno, záleží, jak jste spolu dlouho. Také, zda jste věděla o jeho exekuci. To nevypadá na dobrou dovednost zacházet s penězi a majetkem.

Může to být tak, že starosti, které s ní má, se přenesly i do jeho vztahu k vám a opravdu si je potřebuje vyřešit. A když to zvládne, zase bude dobře.

Zvažte to. Jde o váš život, vaši budoucnost. Zda chcete být s mužem, který je bez finanční gramotnosti. Protože potom budete mít potíže pravděpodobně celoživotně. Možná bude hodně finanční zátěže na vás. Opravdu to chcete?

Nemusíte se rozhodovat hned, ale bylo by lepší, když byste dala prostor nejen jemu, ale i sobě.

Moc vám držím palce!

 

„Neexistuje zdravá žárlivost, vše co je opravdu zdravé,
je zdrojem trvalé lásky a štěstí.“