Nechtějí mě vzít mezi sebe

Nechtějí mě vzít mezi sebe
Partnerská poradna on-line

Milá Petro,mám ten samý problém.Nikde v kolektivu mě nechtějí vzít mezi sebe,prostě mě neuznávají,myslí si o mně,že jsem hloupá.Já vím,neumím ve spoustě věcí chodit,neumím být ani vyčůraná a v jistých situacích mi to tak rychle nezahálí,prostě nemám rychlou odpověď jako moje kolegyně takže si na mě každý dovolí.Je mi moc smutno,protože jsem sama,i bývalý muž mě podváděl.Nevím co s tím.Katka

Katka

Petra Jarošová odpovídá:

Katko, základem změny je, že rozumíme, v čem je chyba. Nikdy není vně. Vždy je v nás a není nikdo, kdo by za to mohl. Je to návyk něco si myslet o sobě, druhých lidech a o světě a myslet si, že je to pravda. A na základě toho potom jednat. Čemukoli věříte, se vám potom děje v životě, protože to přitahujete.

Neboli podle vašeho popisu věříte tomu, že za nic nestojíte, že vás kolegové a ani partneři neberou a dokonce vás podvádějí či pomlouvají. Můžete se podívat na další myšlenky, které vás napadnou, když začnete přemýšlet. Napište si, co všechno vám druzí dělají a vám se nelíbí. Vše, co vás napadne.

Víte, nic se neděje bez příčiny, Neboli cokoli se nám děje a vadí nám, děláme také. Jen to nechceme vidět, přiznat si to. Základem změny je, že si uvědomíte, kdy děláte totéž, co vám vadí na druhých. Určitě tomu tak je, i když první odpověď zraněného ega je, že rozhodně ne… A vše si vypište.

Vše, co si uvědomíte, všechny nehezké myšlenky o druhých, začněte měnit. Místo toho, že se soustředíte na to negativní v lidech, začněte se otevírat jejich kvalitám a potenciálu. Tím, že proměníte své prožívání, se změní i energie, kterou budete vyzařovat. Kdokoli má opravdu rád lidi, vyzařuje něco příjemného, co druhé přitahuje. Potom s vámi přirozeně budou chtít trávit čas.

Také je třeba vyléčit všechny vztahy, kde cítíte zranění. Od rodičů po bývalého partnera. Posílejte jim lásku, stále a stále, až v určitém okamžiku přijde úleva, která znamená, že je vše negativní pryč.

Zcela jistě, jakmile začnete, pocítíte i změnu vně. Náhoda neexistuje a vše vnější je vždy, bez výjimky, zrcadlem nás samých. Přejete-li si hezčí obrázky v zrcadle, je třeba změnit tu, která před ním stojí. Zrcadlo za nic nemůže.

Je to hodně práce, na roky. Ale když jste sama, máte na sebe čas a můžete jej využít. Jakmile se dáte do práce, určitě nebudete litovat. Nikdy není pozdě.

Moc vám držím palce!

„Neexistuje zdravá žárlivost, vše co je opravdu zdravé,
je zdrojem trvalé lásky a štěstí.“