Nechci už být sama

Nechci už být sama
Partnerská poradna on-line

Dobrý den Petro,nechci už být příští vánoce sama.Jenomže nikdo si mě nevšímá,jsem nepřitažlivá.Co mám udělat pro to,abych byla přitažlivá?Tankovala jsem na benzině a šla zaplatit benzín.Pan prodavač byl celý unešený z dámy přede mnou (byla to fakt kočka).Ode mě si vzal sušše peníze a mně to přišlo hrozně líto,prostě mě muži ignorují.Nevím jak na to.Hanka

Hanka

Petra Jarošová odpovídá:

Hanko, to může být celoživotní proces. Když si dáte takovýto konkrétní cíl, může se vám splnit a nemusí. Hlavně přesně to, co pravdu nechcete, si stále dokola tvoříte…

Víte, vše má nějaké příčiny. I to, že se necítíte přitažlivá. Protože potom vás i druzí budou takto vnímat. Vše lze změnit, ale nechtít být sama nestačí.

Nejjednodušší začátek je začít pracovat s tělem a začít tak rozumět jeho řeči. Cvičení, které opravdu tělu pomáhá a současně pracuje s vnitřními blokádami, je jóga. Ta klasická, kde ale záleží na dobrém učiteli. Skze různé pozice těla budete pracovat s vnitřními energiemi, které jsou zablokovány a brání vám zažívat svět trochu zajímavějším způsobem. Ale nestačí to. Potřebujete začít pracovat i s myslí, jen když si současně uvolníte tělo, vše bude jednodušší. Zatím vůbec nevíte, jak mysl funguje a bez toho nelze nic změnit.

Místo smutku se vrhněte do práce. Naleznete nové přátele a objevíte skvělé ženy, od kterých se můžete učit. Pocit přitažlivosti je stav mysli, neboli návyk. Vy zatím máte opačný a dokud si jej necháte, ve vašem životě se nic k lepšímu nezmění. Když ale změníte své vyzařování, ukáže se vám úplně jiný svět. Jen se to nestane bez práce, která je na celý život. Kdykoli žena zleniví v práci na sobě, okamžitě se to projeví v jejím životě. Odpočinek v tomto smyslu nebude nikdy, ale můžeme se naučit těšit se z rozvoje. Potom bude náš život zajímavý a bohatý.

Nový rok začíná, tak jen stačí začít si plánovat, co vše pro sebe můžete udělat. A vhrnout se od nového života. Příští rok můžete být obklopena jinými lidmi, přáteli a kamarádkami, se kterými budete sdílet společný cíl. Využijte své samoty a berte ji jako příležitost.

Moc vám držím palce!

„Neexistuje zdravá žárlivost, vše co je opravdu zdravé,
je zdrojem trvalé lásky a štěstí.“