Mužům se líbím

Mužům se líbím
Partnerská poradna on-line

Krásný sobotní den Peti, byla jsem skoro tři roky sama, zájem od muzu byl, ale po těžkém rozchodu jsem cítila potřebu být sama, zahojit se. Teď jsem potkala muže do kterého jsem se zamilovala na první pohled, je to naprosto vzájemné. Travime spolu každou volnou chvíli a den ode dne je to krásnější. Cítím jak moc mne má rád. Jediný problém je sex, tedy spíš můj strach z prvního milování. Mužům se velmi libim, oblečená a nalíčena se cítím velmi dobře, jen jsem po dvou dětech a mé tělo už není jako dřív. Strie, Celulitida a jiné. Jsem štíhlá, ale potřebuji se zpevnit. Bojím se, aby z meho těla nebyl zklamaný a zároveň si nechci nést tento blok. Vím, že milování přijde brzo a chci, aby to bylo hezké. Jak se mám zbavit těchto myšlenek a nekazit si tak dopředu to krásné co nás doufám čeká..moc děkuji

Katka

Petra Jarošová odpovídá:

Katko, můžete se úplně uvolnit. Jestli s vámi má partnerský potenciál a miluje vás, bude se vším spokojený a ani ho nenapadne cokoli řešit.

Jestli je s vámi jen kvůli tomu, jak vypadáte zvenčí a je to estét, poznáte to snadno, protože jeho zájem ochladne.

A jestli má problém s tím, že se tělo mění, ochladne také.

Nic z toho nemůžete ovlivnit. Buď vás bude chtít se vším všudy a bude nadšený, nebo to není on. A potom byste s ním jen ztrácela čas.

Lidská těla většinou nejsou dokonalá, to jen prodejci módních časopisů nás opíjejí rohlíkem a fotoshopem.

Užijte se to s ním!

„Neexistuje zdravá žárlivost, vše co je opravdu zdravé,
je zdrojem trvalé lásky a štěstí.“