Muži se se mnou chtějí jen vyspat

Muži se se mnou chtějí jen vyspat
Partnerská poradna on-line

Milá Petro,mám problém v tom,že muži, co se se mnou seznamují,se se mnou pouze chtějí vyspat a odcházejí.Moc toužím po upřímné,opravdovém vztahu,ale nic takového nepřichází.Každý mě chce jenom do postele a mně už z toho začíná být smutno.Proč tomu tak je?Bude mi už třicet a moc toužím po rodině. Nevím co dělat.Olina

Olina

Petra Jarošová odpovídá:

Olino, odpověď je jednoduchá. Ale pravděpodobně budete potřebovat pomoc s řešením.

Krásně jste popsala vzorec, který tvoří vše, co nechcete. Ten vzorec zní: Jen se se mnou vyspí a pak odejdou. Když jej v sobě máte, budete přitahovat muže s potenciálem se takto zachovat. Je starší než vy, máte jej v každé buňce. Proto vše takto prožíváte.

Vzorec vznikne tak, že v tomto i předchozích životech se takto situace skutečně odehraje. A vaše mysl z toho udělá pravidlo. Neřekne si, že se může stát i to, že se vyspí a odejdou, ale že to udělají vždy. A potom si tvoříte realitu, která je v souladu s takovým vzorcem.

Přejte lásku a štěstí všem, kdo vás opustili. Od rána do večera. Také si vzpomeňte na jiné situace, kdy jste se cítila opuštěná a posílejte do nich lásku i všem, kdo s nimi souviseli. Tak dlouho, až budou pryč všechny křivdy.

A vzpomeňte si, kdy jste opustila vy někoho jiného. Uvědomte si pocity viny, které jsou stále přítomny, i když jste je potlačila. Požádejte jej v mysli o odpuštění a dělejte to tak dlouho, dokud nepřijde úleva. Potom je velká šance, že se váš život změní.

Ať se vám daří!

„Neexistuje zdravá žárlivost, vše co je opravdu zdravé,
je zdrojem trvalé lásky a štěstí.“