Můj ex mě často podváděl

Můj ex mě často podváděl
Partnerská poradna on-line

Krásný den Petro.Mám přítele tři roky. Našla jsem si ho ještě jsem nebyla rozvedená.Můj ex mi často podváděl,až to zakončil tím, že si nabalil moji nejlepší kamarádku. Ale to už je pryč, mám minulost vyřešenou. S přítelem mám pocit od začátku, že to nebylo ono, ale i tak jsem nedostala odvahu od něho odejít. Máme společné bydlení a on bere moje děti docela dobře i naopak.Ale já k němu už dlouho necítím to co bych chtěla. A teď co se nestalo. Potkala jsem někoho, kdo mi vyhovuje a došlo mi ještě víc, že přítel není to pravé.Nežijeme spolu, ale vedle sebe. Nic společného, zážitky, nikdy mi nedokázal ani zaplatit večeři. Rozděluje moje a tvoje a to já nedokážu překousnout.V životě nic nevymyslel sám. Je prostě mouchy snězte si mi. Např . Učila jsem ho, aby jsme se někdy třeba chytli za ruku. On sám to nikdy neudělal. Když jsem se o to pokoušela, cítila jsem chlad a za chvilku se začal pouštět. To je jen příklad, jak jsem to vnímala.A to bylo se vším. Mám pocit, že jsem ho musela do všeho tlačit.A teď jsem poznala, že tohle vše jde, ale né s ním.
Prosím o radu, co mám dělat a jak….

Blanka

Petra Jarošová odpovídá:

Blanko, můžete změnit cokoli. Jen je důležité udělat to v dobrém stylu, s vděčností za vše dobré. A ještě předtím se ujistit, že nový muž jen neslibuje, ale je opravdu připraven na vás i vaše děti. A současně by bylo dobré zjistit, zda bude fungovat jeho a jejich vztah.

Potřebujete předem vědět, jak byste bydleli, jak byste se dělili o náklady, co jeho rodina… Než budete vláčet děti dál, toto je důležité si vyřešit.

Držím vám palce!

„Neexistuje zdravá žárlivost, vše co je opravdu zdravé,
je zdrojem trvalé lásky a štěstí.“