Je možné, že manžel vycítil

Je možné, že manžel vycítil
Partnerská poradna on-line

Milá Petro,chtěla bych se zeptat,jak je možné,že manžel vycítil,že jsem ráda,že ho mám?No a podle toho se mnou zachází.Je pravda,že jsem si vždy myslela,že se na nikoho lepšího nezmůže a že jsem ráda,že si mě vůbec někdo vzal.Vždy jsem to v sobě tajila,ale podle jeho chování ke mně,vím,že na to přišel.Ale jak?Jak je to možné?Stále cítím,že tahá za delší konec provazu i když je to trouba.Vím,že si nesu z rodiny spoustu negativních přesvědčeních o sobě a fakt si myslím,že na nikoho lepšího nemám.Kája.

Kája

Petra Jarošová odpovídá:

Kájo, máte úplnou pravdu, je to tak. Nejsme oddělené entity. Už i věda potvrdila, že se vše v prostoru kolem nás neustále ovlivňuje a komunikuje spolu na úrovni energií a jejich výměny.

Zjednodušeně: co vyzařujete, to přitahujete a tvoříte. Když si nevěříte, budete to nějakým způsobem zažívat, třeba skrz partnera, který je dokonalým zrcadlem vašich pochybností. Není to o tom, jak se budete tvářit nebo přetvařovat, ale jaké je vaše skutečné prožívání, vědomé i nevědomé. Protože spousta lidí ani neví, co si vlastně myslí a nerozumí sama sobě.

Nejde to ošidit a jedinou cestou je opravit si vlastní blokády. Je jedno, že nejsou třeba viditelné na první pohled. Jsou cítit a lidé se hlavně podle nich k vám nevědomky chovají.

Mějte se moc hezky!

„Neexistuje zdravá žárlivost, vše co je opravdu zdravé,
je zdrojem trvalé lásky a štěstí.“