Měsíc se vídám s mužem

Měsíc se vídám s mužem
Partnerská poradna on-line

Dobrý den Petro,

Asi měsíc se vídám s mužem, do kterého jsem se zamilovala a i on do mě.

Celou dobu jsem byla strašně v pohodě, nic neřešila a vše bylo super, psal, volal, pokud to šlo, byli jsme pořád spolu.

Během posledních dvou dní jsem uvnitř začala panikařit – co když nás to celé přestane bavit, co když mě přestane mít rád, co když se neozve atd. Přitom žádný konkrétní důvod mi nedal, byl to jen takový můj pocit.
Vůbec nechápu proč. Byli jsme spolu celý den, noc jsme již ale spolu nestrávili (jinak se ale od sebe nemůžeme odtrhnout) a ozval se až potom, co jsem napsala já. Celý včerejší večer jsem se to snažila zpracovat, ale chytaly mě čím dál větší záchvaty úzkosti, že to celé nedopadne dobře.

Myšlenky se snažím pouštět, zatím ale opravdu cítím strach a hlavně smutek z toho, že o něj přijdu.

Poradíte mi prosím, co s tím?

Děkuji

Miriam

Petra Jarošová odpovídá:

Miriam, někdy má intuice pravdu. Měsíc nic není, navíc spousta mužů nemá problém mít rozjetých víc vztahů. Někdy se ozve bývalá přítelkyně, která si všimne, že dotyčný je vyladěný a tím i znova přitažlivý…

Děláte to dobře, protože nic jiného se dělat v takové situaci nedá. Vzorec náhlé ztráty je dost obvyklý, takže pokud vám jej tento muž přišel ukázat, máte možnost jej krásně zpracovat přesně tak, jak to děláte.

Někdy již samotná práce na něm způsobí, že se dotyčný vrátí. Někdy ne a objeví se další, který už zůstane. Určitě, když vytrváte, budete mít výsledek, který způsobí, že vás taková situace již nepotká.

Moc vám držím palce!

„Neexistuje zdravá žárlivost, vše co je opravdu zdravé,
je zdrojem trvalé lásky a štěstí.“