Manžel posílá lechtivé fotky

Manžel posílá lechtivé fotky
Partnerská poradna on-line

Jak se vyrovnat s tím, že si již dlouho manžel píše a posílá lechtivé fotky s ženami přes mobil. Říct mu, že to vím nebo dělat mrtvého brouka jako doposud. Celá věc mě už začíná urážet.

Alice

Petra Jarošová odpovídá:

Alice, je to vlastně jedno. Dokud máte problém se žárlivostí, což se pozná třeba podle toho, že chodíte manželovi do mobilu, nezajistíte si tím, že vás bude víc milovat. Možná jen bude opatrnější.

Žárlivost je vnitřní chudoba mysli. A není vůbec snadné s ní pracovat, protože je to opravdu hluboký návyk. Není vaší vinou, že tomu tak je, ale není to vina ani nikoho jiného. Jen máte v mysli soubor závadných emočních a mentálních vzorců, které vám vytvářejí určitou realitu, která se vám nelíbí. Například si vezmete muže, který má potenciál se takto chovat a také to dělá. Není náhoda, že je vedle vás. Není ani náhoda, že se cítíte uražená, protože i to je součástí těchto vzorců. Ve skutečnosti není nikdo, kdy by vás mohl urazit či ponížit. On ponižuje sám sebe, ne vás. Ale když se tak cítíte, má to něco společného s vámi. Vy si tvoříte tuto realitu svým vnitřním nevědomým nastavením.

Lze je změnit a díky tomu změnit i realitu okolo sebe. Je to hodně práce, ale také velká zábava, když žena začne rozumět sama sobě. Život i vše, co se v něm děje, začne dávat smysl a pochopíme souvislosti Je to velká věc.

Potom můžete mít vedle sebe muže, který vás opravdu ocení. Nejdřív ale musíte znát samu sebe. Je to cesta, na které nikdo neprohraje.

Moc vám držím palce!

„Neexistuje zdravá žárlivost, vše co je opravdu zdravé,
je zdrojem trvalé lásky a štěstí.“