Mám nového partnera

Mám nového partnera
Partnerská poradna on-line

Dobrý den, Petro, děkuji za Vaší krásnou, moudrou poradnu i Vaše aktivity. Měla bych také otázku. Mám nového partnera, který má chování, jaké si neumím vysvětlit: když mluvím o něčem, co se mi povedlo, nebo mu ukazuju třeba fotky z mých cest, tak ho to nezajímá. Všechno kolem mé práce – jsem hodně úspěšná – tak nějak mi odpovídá, mám pocit, že mi dává najevo, že se to nehodí, jako bych se měla za svou úspěšnost stydět nebo co? Předtím jsem měla partnera, se kterým jsme se podporovali, milovali a oslavovali, co se nám povedlo, radovali se jeden z druhého. Vztah se bohužel rozpadl, ale kvůli jiným problémům. Tento nový partner se ke mně chová trochu divně, nevím, jak to vyjádřit. Je nějak zakomplexovaný? Přece se kvůli němu, aby se cítil dobře, nebudu snižovat. Má na mě hloupé a ponižující poznámky. Co to zrcadlí? Děkuji moc, Jana

Jana

Petra Jarošová odpovídá:

Jano, někdy to znamená jen, že to není on. Nevidí vaše kvality a spíš na váš žárlí. To se nezmění, je proti vám slabý. Stejně by vás to s ním nebavilo.

Není žádný důvod, abyste snižovala sama sebe, nebo měnila své aktivity. Raději vyměňte milence a bude dobře. Jen počítejte s tím, že silných mužů v této době mnoho není. Takže to může chvíli trvat. Ale čekání na kvalitu se vždy vyplatí.

Držím vám palce!

„Neexistuje zdravá žárlivost, vše co je opravdu zdravé,
je zdrojem trvalé lásky a štěstí.“