Kolegyně se každý bojí

Partnerská poradna on-line

Milá Petro,máme v práci kolegyni,které se každý bojí.Je taková rázná,každého překřičí,je chytrá,prostě taková drstňačka s vysokým sebevědomím.Žena spíše v mužské energii.Bojí se jí i vedení a raději jí ustoupí.Prostě mezi námi vládne a vše jí vychází.No a takové ty jemné,slušné ženy tak nebodují.Jak je to možné?Píšete,že Žena by měla být noblesní,jenomže na tuto štěknu nic takového neplatí.Má se nejlépe ze všech z nás.Tak jak to tedy je?Přijde mi,že se slušností a noblesou nikam nedojdeme a ještě nás tato žena má za blbce a dost nám to dává na vědomí.Gábi.

Gabi

Petra Jarošová odpovídá:

Gábi, krásně jste to napsala. V tomto prostředí jste právě proto, že věříte, že se slušností a noblesou nikam nedojdete. Ono to tak i je, pokud jsou jen vnější slupkou bez prožitku. Dobrý obal nestačí, ale to je často jediné, na co se lidé zmůžou.

Jakmile rozvinete vnitřní sílu, což se vám určitě podaří, uvidíte na té ženě kvality, kterým se můžete naučit. S tím, že si odfiltrujete vše, co není užitečné. Přestaňte s ní bojovat a přijměte ji jako učitelku sebevědomí. Zjistěte, jak to dělá, že má takový respekt. Nasajte pocit a nechte si vnější noblesu. Výsledek bude ohromující.

Držím vám palce!

„Neexistuje zdravá žárlivost, vše co je opravdu zdravé,
je zdrojem trvalé lásky a štěstí.“