Jsem sama

Jsem sama
Partnerská poradna on-line

Milá Petro,vím,že jste dostala nespočet dotazů,na který se chci zeptat i já.Jenomže mně to prostě nedá.Jsem již od narození syna sama a je to už 12 let.Jsem neustále v práci,nebo doma se synem.Nemám moc peněz se pěkně obléknout,šatím hlavně syna.Mamka mi neustále říká,že jsem moula a že si nikoho nenajdu a že to s muži neumím.Jenomže já jsem tak utahaná,že ani nevím co sama chci.Bylo by prima si někoho najít,ale sama nevím kde je vada.Nevím jestli by mě měl někdo rád.Otec mého dítěte si dělal co chtěl až jsem to nevydržela a poslala ho pryč.Říká mi,že na to nemám si někoho najít.Možná neznám svoji cenu,ale nevím jak na to.V práci si mě také neváží,takže bude problém asi ve mně.Jediné co mi opravdu jde jsou jazyky,jinak jsem sestra a dost dřu a chci něco změnit.Poradite?Cítím se na vše sama.Dana.

Dana

Petra Jarošová odpovídá:

Dano, a který z rodičů vám říkal, že nejste dost hezká a přitažlivá? Zaměřte se na něj a posílejte mu lásku, kdykoli si vzpomenete. Stále a stále. Představujte si, jak teče z vašeho srdce jako proud zářivého světla, které mu nebo jí dává vše, co potřebuje. Tím se vysvobodíte z blokád, které vám rodič nebo oba rodiče zrcadlí na úrovni ženského a mužského archetypu. Vše, co nefungovalo s rodiči, nemůže fungovat ani v partnerství.

I když máte hodně práce, toto můžete dělat při ní. Děláte, co je třeba a z vašeho srdce proudí láska. Po čase si zvyknete a bude to úplně automatické. Úplně stejně ji můžete posílat svým kolegyním a kolegům v práci. Oni vám nevědomky ukazují vaši chybějící sebedůvěru, proto si zaslouží lásku a vděčnost. Díky nim to víte a můžete změnit.

Úplně stejně váš partner. Přinesl vám informaci o vašich mentálních vzorcích ohledně partnerství. Dokud si vaše mysl myslí, že nejste dost dobrá, že muži jsou takoví, jako otec vašeho syna, že svět je takový, jak jej zažíváte, bude se vaše realita takto zobrazovat. Místo toho si řekněte, že díky všemu nepříjemnému, co zažíváte, tyto návyky navěky opouští váš systém. Radujte se ze všeho bolestného, protože díky tomu blokády odchází. Radujte se i ze všeho dobrého, protože tím můžete vidět svůj potenciál.

Vše toto lze při práci, nemusíte nikam jezdit ani za nic platit. A ještě bude dobré, když se k vlastnímu tělu začnete chovat s úctou a láskou. Když jdete ze sprchy, pohlaďte je, láskyplně natřete krémem, poděkujte mu za to, jak je užitečným nástrojem, díky němuž můžete dávat druhým lásku, pomoc a ochranu. Učte se vidět jeho krásu. K tomu nepotřebujete drahé oblečení. Poraďte se s kolegyněmi; je spousta žen, které se oblékají hezky za málo. Určitě vám poradí, když se svěříte. Krok za krokem se bude vše měnit, jen to nevzdávejte.

Hodně štěstí!

„Neexistuje zdravá žárlivost, vše co je opravdu zdravé,
je zdrojem trvalé lásky a štěstí.“