Dali jsme se dohromady s kamarádem

Dali jsme se dohromady s kamarádem
Partnerská poradna on-line

Milá Petro,mam v podstate stejný dotaz, jako tu byl dnes od Alzbety…
Dali jsme se dohromady s kamaradem. Neplanovane, ja to tak nikdy nechtela. Ale stalo se. Je s nim vsechno skvele, je uzasny, rozumime si,smejeme se, ale ten sex… Jiz jsme to resili,vypadalo to na definitivní rozchod, rekl,ze se do me zamiloval. Pak jsme se sesli a rekli si, ze do toho zkusime jit naplno. Predtim jsem totiž udrzovala nas vztah jako „něco mezi“… Ale stejne se na ulici za ruku nedrzime, a nic vic take neprobiha. Me se moc nechce. Ale ani on nenaleha, asi to citi. Moje srdce je take neutralni. Vim,ze ho mam rada,dokonce muzu i rict, ze ho miluju, ale zkratka nejak jinak… Muze za to moct i byvaly vztah, po kterem se mi styska, a nedokazu se tak nejak uvolnit? Porad si vtloukam,ze se na nej musim naladit, uvolnit se, a nebat se toho…
Bojim se mu to rict, ze se pak odmlci. Strasne by mi schazel…

Dana

Petra Jarošová odpovídá:

Dano, toto je úplně běžná situace. Muž je naprosto skvělý úplně ve všem, jen nefunguje chemie. Čím víc je pro vás i jeho sex důležitý, tím větší překážka to je. Když máte v popředí jiné hodnoty, potom to nebude tak vadit.

Nikdo za vás toto nerozhodne. Ale zkušenost je taková, že to většině žen postupně vadí víc a víc a také začne chybět skutečná intimita.

Že chemie není a časem se objeví, se jistě může stát, ale děje se tak málokdy.

Mějte se moc hezky!

„Neexistuje zdravá žárlivost, vše co je opravdu zdravé,
je zdrojem trvalé lásky a štěstí.“