Čekám s přítelem dítě

Čekám s přítelem dítě
Partnerská poradna on-line

Ahoj Péťo, čekam s přítelem dítě a ja už svoje děti mám, ale stalo se. On najednou z ničeho nic rozjíždí nový business a ve velkém úplně v jiném městě takže mě čeká být na hodně věcí sama a vím že to bude náročné. Neměli jsme se špatně, ale on chce víc. Ja ne. Spíš bych chtěla aby mi byl na blízku a pomáhal mi. I já už jsem chtěla něco zažít tvořit, protože několik let jsem doma a už mi hrabe jenže teď mě to čeká znova. Objevily se najednou moje pochybnosti ma asistentku najednou velke kanceláře a prostě se mu otevírá svět zatímco mě se zavírá…mam strach a úplně mě to ničí. Bude si lítat v „zábavě “ a ja budu doma s miminkem a dětma.. Nerozumím co se mi to v hlavě děje proč mu to nepreju a proč se bojím?

Hedvika

Petra Jarošová odpovídá:

Hedviko, toto je dost obvyklý vzorec. Je to pocit být v pasti, v kleci, nesvobodná, uzamčená v podmínkách, které vnímáte jako omezující. A dokud jej v sobě máte, logicky se věci budou dít tak, že vám jej potvrdí. Není to o změně vnějších podmínek, ani nucení partnera žít jinak. Potřebujete si vyléčit tento vzorec, abyste se mohla zklidnit, cítit hrdá sama na sebe a těšila se na vše, co bude.

Je to hodně ženské téma spojené s mateřstvím, které ženu logicky na dlouhou dobu připoutá na jedno místo. Je zcela vaším rozhodnutím, zda budete vše prožívat jako bohatství dát život lidské bytosti, jako bohatství na sobě moct pracovat a rozpustit stará omezení, nebo jestli se necháte tím vzorcem ovládnout a zničíte sebe i vztah. Žena, která si věří, muže přitahuje. Můžete být pyšná na svůj stav, na své bříško, poté na vaše miminko. Můžete být nádherná a inspirující maminka, nebo udřená, nervózní a ukřivděná. Nikdo jiný než vy to nerozhodne.

Vzpomeňte se, kdy jste se tak cítila úplně poprvé v tomto životě. Jako malá holčička. A posílejte do té situace lásku stále a stále, dokud se vzorec nerozpustí. Nebo vyhledejte pomoc, není to taková záhada, tuto blokádu zpracovat.

Držím vám palce!

 

 

 

 

 

 

„Neexistuje zdravá žárlivost, vše co je opravdu zdravé,
je zdrojem trvalé lásky a štěstí.“