Byla jsem na masáži

Byla jsem na masáži
Partnerská poradna on-line

Milá Peti, před nedávnem jsem byla na reflexní masáži. Terapeut mi řekl, že jsem vnitřně strašně „nas*aná“ a to se usazuje na mých orgánech, které řešil. Poslední dny cítím, že to tak vážně je. Nemám na nic čas, jsem teď v ústraní, cítím se osaměle a navíc vnitřní hněv. Ani konkrétně nevím na co… na sebe, že jsem se ve vztahu víc nesnažila a udělala bych spoustu věcí jinak, na tu situaci, že se mi vztah rozpadl, na bývalého, že to vzdal a nechoval se správně, na rodiče, na matku, co se léčí s depresí a lituje se, hází vinu na okolí, na to, že pořád jen začínám, ale nejsem ustálená a stabilní… na všechno. Paradoxně chodím stále mezi lidi, pracuji s lidmi, potkávám neustále nové lidi, ale cítím se sama. Když už se usmívám, je to maska, ale necítím to tak, že se chci usmívat. Nevím co se sebou.

Jana

Petra Jarošová odpovídá:

Jano, jen nemáte vyřešené vztahy s nejbližší rodinou a ony se potom projevují všude okolo vás i ve vašem těle. Není to žádná záhada, ale vyplatilo by se vám vyhledat pomoc někoho, kdo vám vysvětlí, jak mysl funguje.

Není ničí vina, že nejste šťastná, ale nikdo jiný než vy s tím nepohne. Vyplatí se vám do sebe investovat. Jinak bude celý váš život stejně k ničemu, jak jej nyní zažíváte. Vaše vnitřní blokády se budou zrcadlit do všeho tak dlouho, dokud je nezvědomíte a nevyléčíte. Není to žádná záhada, ale samo se to neopraví. Je to o moc lepší, než být nemocná a naštvaná.

Máte návyk cítit se jako oběť. To je zdroj všech potíží, protože projektujete své problémy do druhých lidí či situací a jako následek jste plná hněvu. Zkuste si stáhnout Radikální odpuštění jako první pomoc. A potom najděte někoho, s jehož pomocí si to celé zpracujete.

Moc vám držím palce!

 

„Neexistuje zdravá žárlivost, vše co je opravdu zdravé,
je zdrojem trvalé lásky a štěstí.“